Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.03.2009, 16:44
w tej kolejce amica bedzie grała z arka to mecz niby przyjazni ale ostatnio w takich meczach silniejszym sie dostawalo wiec trzeba sie modlic by sledzie wygraly . A po dzisiejszym meczu z Gornikiem jest to mozliwe.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując