Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 15.03.2009, 16:34
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze 20 minut...dużo za dużo...jakby jeszcze było 5...

A jak tam Piast?
Wygrywa 1:0 niech się już kończą te mecze
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Odpowiedz cytując