Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
4821
15.03.2009, 16:34
rafalek
napisał(a):
Jeszcze 20 minut...dużo za dużo...jakby jeszcze było 5...
A jak tam Piast?
Wygrywa 1:0
niech się już kończą te mecze
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91