Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4819
Stary 15.03.2009, 16:21
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
tak samo jak my gralismy na luzie, wiedzac ze Legia przegrala z Jagą?
heh

mając 5 punktów straty i presje obornienia tytułu gra sie na luzie?

dobre
Odpowiedz cytując