Kuchenkom puszczają nerwy
rafalek napisał(a):

Żeby tylko zraz nie odpowiedzieli, bo będą mieli za dużo czasu na strzelenie drugiej bramki
Nie chcę krakać ale znając ich farta to zaraz wyrównają a zwycięskiego gola strzelą w 94 minucie.
E: Jak brama z 40 metrów to chyba Kotor zawalił, co?
|
Przelobowany z 40 metrów, Lech nie ma bramkarza. My mamy napastnika ale nie mamy bramkarza, Legia ma bramkarza ale nie ma napastnika a Lech to samo co my.