|
U nas brakuje wzorców,przeciętni szkoleniowiec jest słabo wykwalifikowany,system jest słaby,mentalności ,psychiki w odpowiednim kierunku się nie kształtuje....a to nie tylko postawa na którą składa się wiele elementów a też przykładowo nawyki,większa świadomość ....
A co do infrastruktury to ona obecnie chyba najbardziej ciągnie młodzież do gry,na Orlikach i zimą niemal non stop ktoś tam gra .
To ma duże znaczenie Bumu na piłkę obecnie niema ,wzorców brakuje,co raz więcej też innych ' atrakcji" ....
Trzeba mieć też na uwadze nasz klimat
Ostatnio edytowane przez jachting : 15.03.2009 o godz. 16:06.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|