Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.03.2009, 15:44
Wg mnie na derbach trzeba dać wielki wyraz wsparcia dla Brozia. Jakiś transparent, albo coś, żeby się nie załamał.

A co do meczu - będzie ciężko. Będzie ciężko bo Cracovia na wiosnę gra naprawdę super piłkę i porażka z ŁKS to był wypadek przy pracy - pokazali to w meczu z Lechią. Będzie ciężko, bo nasza gra nie wygląda tak jak powinna, a co jeszcze gorsze, nie ma Pawła ( może gra nie jest taka zła, ale nie ma za grosz skuteczności)

Mimo wszystko w pamiętnym sezonie gdy zajęliśmy ósme miejsce też miało być ciężko a wygraliśmy 3:0 więc stawiam taki sam wynik w niedzielę.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując