|
Wg mnie na derbach trzeba dać wielki wyraz wsparcia dla Brozia. Jakiś transparent, albo coś, żeby się nie załamał.
A co do meczu - będzie ciężko. Będzie ciężko bo Cracovia na wiosnę gra naprawdę super piłkę i porażka z ŁKS to był wypadek przy pracy - pokazali to w meczu z Lechią. Będzie ciężko, bo nasza gra nie wygląda tak jak powinna, a co jeszcze gorsze, nie ma Pawła ( może gra nie jest taka zła, ale nie ma za grosz skuteczności)
Mimo wszystko w pamiętnym sezonie gdy zajęliśmy ósme miejsce też miało być ciężko a wygraliśmy 3:0 więc stawiam taki sam wynik w niedzielę.
|