Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1328
Stary 15.03.2009, 15:35
kaelowiec napisał(a):Wyświetl post
flaga judasz mam nadzieje ze zawisnie na meczu z Jagą...

byli tez inni....z Surmą Łukaszem na czele....., Dolha nie lepszy
Cleber koszulką nie rzucał...


co do Franka kubeł zimnej wody zwolennikom i przeciwnikom.
Dajmy facetowi spokoj, zrobił wiele dobrego i ciut złego....
Ostatnio edytowane przez siara : 15.03.2009 o godz. 15:39.
Odpowiedz cytując