kaelowiec napisał(a):

|
flaga judasz mam nadzieje ze zawisnie na meczu z Jagą...
|
byli tez inni....z Surmą Łukaszem na czele....., Dolha nie lepszy
Cleber koszulką nie rzucał...
co do Franka kubeł zimnej wody zwolennikom i przeciwnikom.
Dajmy facetowi spokoj, zrobił wiele dobrego i ciut złego....