Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4803
Stary 15.03.2009, 15:31
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Dawaj Henio! Obij lidera aby Amica" TEJ" Poznań złapała troche ogłady.
Mi się wydaje, że ogłady się nabiera przez zdobywanie kolejnych tytułów i dobre występy w Europie. Jak ktoś nie ma takich doświadczeń to jara się chwilowym sukcesem niewspółmiernie do sytuacji. Jak dla kogoś to chleb powszedni to powinien patrzeć na aktualne wyniki z większym dystansem.
Według mnie niech mistrza zdobędzie po prostu najlepszy, ktokolwiek by to nie był. Jak Lech dziś wygra w Zabrzu to ciezko bedzie już ich dogonić.
Odpowiedz cytując