lucekj napisał(a):

|
Dawaj Henio! Obij lidera aby Amica" TEJ" Poznań złapała troche ogłady.
|
Mi się wydaje, że ogłady się nabiera przez zdobywanie kolejnych tytułów i dobre występy w Europie. Jak ktoś nie ma takich doświadczeń to jara się chwilowym sukcesem niewspółmiernie do sytuacji. Jak dla kogoś to chleb powszedni to powinien patrzeć na aktualne wyniki z większym dystansem.
Według mnie niech mistrza zdobędzie po prostu najlepszy, ktokolwiek by to nie był. Jak Lech dziś wygra w Zabrzu to ciezko bedzie już ich dogonić.