Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 15.03.2009, 15:30
MedEx napisał(a):Wyświetl post
A to że jak się ma zakaz to wydawałoby się że oficjalnie być tam nie można. A my byliśmy. Dla mnie to dziwne dlatego pytam.
Nieoficjalnie weszliśmy - oficjalnie byliśmy, tak bym to ujął
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując