Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 15.03.2009, 15:15
czasami dobre rozkminki nie są złe, czasem ktoś ma coś ciekawego do napisania, a nie chce mi się tylu privów otrzymywać i nie zawsze mam czas odpisywać. Skoro ludzie dają na malowanie, to maja pełne prawo uczestniczyć w dyskusji i oceniać prace.Tylko jak podobne dyskusje wracają co jakiś miesiąc to już nie jest fajnie.
Wszystkim nie da się dogodzić.
Odpowiedz cytując