Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 15.03.2009, 15:03
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie odpowiedziałeś już. Najpierw zedrzeć murawę później trzeba odkopać stary system podgrzewania murawy, następnie wykopać prawie metrową dziurę o wymiarach 105x68, zainstalować system i ułożyć murawę, a następnie odczekać aż trawa się ukorzeni. Jak na mój gust to zajmie około 4 miechów( z czego 3 tygodnie na ukorzenie się trawy).

Teraz nic tylko czekać jak skończą tą płytę wylewać i wtedy trybuna będzie rosła w górę i postęp prac będzie widoczny na kamerce. Byle do kwietnia
ta dziura będzie chyba większa niż 105x68.chyba,że będą grali bez autów "o bandę" a przy zmianach będą zeskakiwali w dół.tak czy inaczej o ile jestem w stanie zrozumieć granie poza naszym stadionem do końca tego roku,tak nie rozumiem czemu nie możemy zagrać u siebie na wiosnę.przecież trybuna "c" ma być gotowa do grudnia(chyba nic nie pomyliłem),wiec tam mozna by przenieść chwilowo dziennikarzy i vipów.czasu natomiast na wymianę murawy od końca tegorocznych rozgrywek będzie wystarczająco dużo.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując