mb_1906 napisał(a):

|
Martyrs - bardzo się zawiodłem tym filmem, może dlatego, że oczekiwałem czegoś naprawdę wielkiego. Generalnie jest to film, w którym występuje wiele schematów znanych z tego rodzaju produkcji (osobiście zauważyłem motywy z Haute Tension i Hostel). Bardzo brutalna przemoc, jak zawsze we francuskich horrorach. Ale poza tym, fabuła jest po prostu zbyt zakręcona, żeby trzymać w napięciu. Podsumowując, film nie wydał mi się straszny, ze zniecierpliwieniem oczekiwałem końca, który nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Także polecam ylko fanom gatunku.
|
typowy film gore
bohaterka grana przez aktoreke francuskę, bardzo dobra rola
psychodeliczne i filozoficze podejście czy jak ująć dno filmu daje po szarych komórkach
wczoraj obejrzałem - Dzień w ktorym zatrzymała się ziemia - wersje w lat 50 ubbiegłego wieku i o wiele lepsza od remaka gdzie efekty specjalne przysłaniają sens i ,,przesłanie,, filmu