Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 15.03.2009, 14:50
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Martyrs - bardzo się zawiodłem tym filmem, może dlatego, że oczekiwałem czegoś naprawdę wielkiego. Generalnie jest to film, w którym występuje wiele schematów znanych z tego rodzaju produkcji (osobiście zauważyłem motywy z Haute Tension i Hostel). Bardzo brutalna przemoc, jak zawsze we francuskich horrorach. Ale poza tym, fabuła jest po prostu zbyt zakręcona, żeby trzymać w napięciu. Podsumowując, film nie wydał mi się straszny, ze zniecierpliwieniem oczekiwałem końca, który nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Także polecam ylko fanom gatunku.


typowy film gore

bohaterka grana przez aktoreke francuskę, bardzo dobra rola
psychodeliczne i filozoficze podejście czy jak ująć dno filmu daje po szarych komórkach

wczoraj obejrzałem - Dzień w ktorym zatrzymała się ziemia - wersje w lat 50 ubbiegłego wieku i o wiele lepsza od remaka gdzie efekty specjalne przysłaniają sens i ,,przesłanie,, filmu
Odpowiedz cytując