Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 15.03.2009, 14:40
A najbardziej w tym całym meczu denerwuje mnie to że we wszystkich skrótach pokażą 3 akcję Wisły(i to wcale nie te najlepsze) i powiedzą że Wisła rozegrała kolejny beznadziejny mecz...
Np. w żadnym skrócie z meczy z Polonią nie pokazali sytuacji Brożka sam na sam z Przyrowskim za to wszędzie pokazali fantastyczny strzał Ivanovskiego(tego z 2 połowy) który minął barmkę Wisły zaledwie o 4 metry.
Odpowiedz cytując