|
Że u nas można i nasi mogą świadczą reprezentacje z lat 70,80 czy nawet 90 .
Wtedy jednak gała była głównym zajęciem,atrakcją .
W procesie zmian w kraju ,innych priorytetach jak i wynikających z tych zmian zaległości powiększała się przepaść między nami a zachodem (głównie).Nie da się ukryć że mentalnie też okupiliśmy ten okres .
Teraz jest dobry okres i mysle ze bedzie to powoli ruszać ,trzeba stworzyć dodatkowo dobry system aby zmiany mogły nabrać tempa ,myśle że one w dużej mierze same by sie nakręciły ,koniunktura jest coraz lepsza .
Ostatnio edytowane przez jachting : 15.03.2009 o godz. 15:58.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|