Pan Jotka napisał(a):

A tobie w gębę.
Tu nie chodzi o słabe ostatnie wyniki tylko o mieszanie w składzie i kompletny brak pomysłu na grę. Sami sobie podcięliśmy skrzydła ściągając z Zabrza niechcianego tam Brzęczka.
dynek - najpierw poczytaj komentarze Waszych kibiców po słabszych meczach Wisły, a później się czepiaj nas. Bo u Was jest nie lepiej.