Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4795
Stary 15.03.2009, 14:09
a jak dla mnie mistrzem Polski w tym sezonie będzie Lech. Szczerze mówiąc, to mu się to należy. Gra po prostu najlepiej na przestrzeni całego sezonu. Oczywiście chcę i nadal wierzę w Legię, ale jeśli spojrzeć na to rozumem to nie mamy szans. Legia, Wisła czy Polonia W. grają zbyt chimerycznie, monotonnie i bez pomysłu. Można Lecha nie lubić, można go nazywać Amicą, ale obiektywnie trzeba przyznać, że w tej chwili jest najlepszy w Polsce. W tej chwili, bo po sezonie gdy odejdzie kilku zawodników, może się to szybko zmienić.
Odpowiedz cytując