Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 15.03.2009, 13:57
Norek28 napisał(a):Wyświetl post
Płacz, gdyby nie te kontuzje to byłby to na prawdę dobry grajek na poziomie Boguskiego np.
proszę Cie,jakby nie grał tyle w siatko-nogę z Grzesiem Królem to może by coś z niego było
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując