Wyświetl pojedynczy post
Artrem
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1282
Stary 15.03.2009, 13:47
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Stary żadnej nowości nie odkryłeś, teraz daj kase na te szkółki i nie wyjeżdżaj z tekstem, że wystarczy tylko nie kupować nowych piłkarzy a kasa zaoszczędzona wystarczy na pokrycie funkcjonowania tych szkółek.
Kasa to nie jest problem. Brazylia, Argentyna to nie są bogate kraje, a mimo to świetnych piłkarzy jest u nich bez liku.
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Tak jak piszą inni... Jakim kuzwa cudem młody piłkarz ma się nauczyć techniki jak boiska sa w takim oplakanym stanie, ze nikt nie jest w stanie przewidziec toru lotu piłki!! Jego podanie po ziemi za kazdym razem wykonane identycznie przynosi inne efekty bo murawa troche krzywa... To jest ta technika?
Dalej nie rozumiesz o co chodzi. W im trudniejszych warunkach będzie ktoś ćwiczył technikę, tym łatwiej mu potem będzie grać na równym boisku. Proste to jak drut.
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Imo powini grać 4-3-3 jak Barcelona bo są najlepsi. A biegać szybko jak etoo, wystarczy potrenowac... Czy ty wogole dostrzegasz jaka jest przepasc miedzy polska a innymi krajami w piłce nożnej Tu nie zmienisz wszystkiego ot tak jak za dotknieciem magicznej rożdzki. Pozatym ktos ich musi dobrze trenować a u nas duzo specjalistów nie ma...
To, że specjalistów w Polsce nie ma to wiem. To forum i nieudolna gra polskich piłkarzy o tym świadczą. Michniewicz - polski Mourinho, który nie dostrzegł w Błaszczykowskim talentu. Śmiech na sali.
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Aha czyli teraz wszyscy siup zmykamy do piwnic gasimy światło i ćwiczymy... mam nadzieje, ze znajde piłke. Ewentualnie pokiwajmy sie w domu z psem, cwiczmy uderzenia pilkami tenisowymi(jak nam w pilce nie wyjdzie zostaniemy swietnmi graczami tenisa!). To jest nowa mysl szkoleniowa! Takie treningi powinniśmy wprowadzić!...
Dzieci powinny tak trenować. Po przejściu takiej szkoły będą nie do zatrzymania w Europie.
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Słuchaj może ty powinieneś zostać Prezesem PZPN?
Powinienem. Niestety teraz rządzi nieudacznik Lato.
Odpowiedz cytując