Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 15.03.2009, 13:40
Póki co Paweł pauzuje na dziś przynajmniej miesiąc, nie chcę krakać,ale bardzo prawdopodobna jest OPERACJA co oznacza tylko jedno. Paweł Brożek nie zagra przez kilka miesiecy.
Bądzmy wielkiej nadzieji !
Odpowiedz cytując