MatMario napisał(a): 
Ja bym spróbował z rozdzielczością która na lapie może być zbyt wyskoka dla TV i dlatego nie ma obrazu. Jaki masz system to ci to mogfe opisać jak miałem na Viscie. Wiec tak jak już wejdziesz w ustawienia obrazu i masz ten obrazek że masz dwa monitory o własie tak to zaznacz to pierwsze Extend the deskop on this monitor.Myszka bedzie przejezdzała wtedy z jednego monitora na drugi. Tutaj też ustaw rozdzielczość.
|
prowalem i nic mam XP
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|