Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4794
Stary 15.03.2009, 13:26
Dla mnie Odra Wodzislaw, Piast i Polonia Bytom to murowana trojka spadkowiczow . Odstaja sportowo i organizacyjnie od reszty stawki. I dobrze bo co kolejke czuc powiew węgla to za duzo na mój nos. W przypadku tej ostatniej druzyny to sie nalezy "za działaczy" . Za zgnojenie kapitana zespolu, ktory sie upomnial o pieniadze(ZALEGŁE!) dla druzyny. C.uj wam w d..py!
Odpowiedz cytując