Szczurek_PB napisał(a):

|
Brzęczek niech spierdala teraz, a Motyka niech spierdala po tym, jeśli Polonia za tydzień nie zdobędzie punktów w Gdańsku.
|
Tak, a Polonia niech idzie na mistrza albo co najmniej na puchary przeciez takie transfery porobiliscie, ze ho ho. No i Motyka juz polecial. Niektorym to sie w glowach poprzewracalo. Ale jestescie zasciankowi jak ten wal porosniety trawą na waszym stadonie. Prafarazujac Twoje slowa spierdalajcie to I ligi albo nizej tam gdzie miejsce klubow z taką organizacją i z takim myśleniem.