Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4793
Stary 15.03.2009, 13:17
Szczurek_PB napisał(a):Wyświetl post
Brzęczek niech spierdala teraz, a Motyka niech spierdala po tym, jeśli Polonia za tydzień nie zdobędzie punktów w Gdańsku.
Tak, a Polonia niech idzie na mistrza albo co najmniej na puchary przeciez takie transfery porobiliscie, ze ho ho. No i Motyka juz polecial. Niektorym to sie w glowach poprzewracalo. Ale jestescie zasciankowi jak ten wal porosniety trawą na waszym stadonie. Prafarazujac Twoje slowa spierdalajcie to I ligi albo nizej tam gdzie miejsce klubow z taką organizacją i z takim myśleniem.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując