Wyświetl pojedynczy post
tmks
Junior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6471
Stary 15.03.2009, 13:14
siema poleccie jakas miłą przytulną spokojną restauracje na rynku gdzie mozna by zabrac dziewczyne cos zjesc i pogadac w milej atmosferze, no i ceny tez zeby nie byly z kosmosu.
Czy ciemno czy jasno płynie Wisła przez miasto...
...Bo to miasto jest NASZE!
Odpowiedz cytując