|
siema poleccie jakas miłą przytulną spokojną restauracje na rynku gdzie mozna by zabrac dziewczyne cos zjesc i pogadac w milej atmosferze, no i ceny tez zeby nie byly z kosmosu.
Czy ciemno czy jasno płynie Wisła przez miasto...
...Bo to miasto jest NASZE!
|