|
Lech jak wygra, bedzie miał 5 punktów przewagi nad Legią, wieć mistrzostwa chyba pewni być nie mogą.
szczeólnie w kontekscie wyjazdów do Warszawy i Wrocławia.
My szanse mamy marnebez Brożka, Mozna liczyc na obudzenie sie Boguskiego i ekspolozje Cwielonga czy Małeckiego
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|