Jeszcze nie wygrali ale i bez tego są blisko.
Prawie nie zdarzają się im głupie wpadki lub też nie korzystanie z wpadek konkurentów.
Grają najrówniej, choć i naszym progres formy idzie.
Jeśli za coraz ładniejszą grą przyjdzie (tylko jak) skuteczność to nie odważyłbym się cokolwiek prorokować.
Trza wierzyć
