Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4790
Stary 15.03.2009, 13:01
Jeszcze nie wygrali ale i bez tego są blisko.
Prawie nie zdarzają się im głupie wpadki lub też nie korzystanie z wpadek konkurentów.
Grają najrówniej, choć i naszym progres formy idzie.
Jeśli za coraz ładniejszą grą przyjdzie (tylko jak) skuteczność to nie odważyłbym się cokolwiek prorokować.

Trza wierzyć


Odpowiedz cytując