Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 15.03.2009, 12:54
Według mnie ten atlas jest zbędny,ja mam ławeczkę : prosta,skośna w górę i skośna w dół,drążek do przyciągania (na plecy),mięśnie ud przednie i tylne,modlitewnik
Ta ławeczka jakoś biednie wygląda

Ten Twój atlas z ławeczką w pewnym stopniu sie uzupełniają,bo zauważyłem że atlas ma ten drążek,ale chyba nie miałbyś jak robić tylnych mięśni ud.

Ogólnie trzeba mieć ławkę z możliwością regulacji,przynajmniej głową w górę,dobrze byłoby na tylne mięśnie ud,gryf prosty + łamany,hantle najlepiej z możliwością zmiany obciążenia i oczywiście obciążenie i można chyba wszystko zrobić - klata,barki,plecy,kaptury,przedramię,nogi,pośladki ,biceps,triceps,brzuch

To jest tylko moje zdanie,lepiej niech wypowie sie ktoś 'bardziej obeznany'
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 15.03.2009 o godz. 13:06.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując