Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1272
Stary 15.03.2009, 12:51
Jak ktoś ma sie czegoś nauczyć jak piłka odbjia sie na dołkach na wysokość jajek?przecież tak powstaje tylko największe drewno jakie jest możliwe.Myślisz że grając na dołach sie ktoś może czegoś nauczyć skoro opanowanie piłki zabiera mu całą koncentracje i później już na ślepo piłke kopnie.
Odpowiedz cytując