Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#818
Stary 15.03.2009, 12:48
Że się wtrącę, temat o malowaniu miał być z założenia miejscem gdzie będą wklejane TYLKO linki ze zdjeciami, bez komentarzy, niestety co trochę robi się tam niepotrzebny burdel. Moja sugestia dla moderatorów to zamknięcie na stałe tematu i danie uprawnień dla osób które będą odpowiedzialne za wklejanie zdjęć. Masz zdjęcia ślesz je na PW a ta osoba wrzuca do tematu. Inaczej zawsze się zrobi bałagan.
the end
Odpowiedz cytując