|
Że się wtrącę, temat o malowaniu miał być z założenia miejscem gdzie będą wklejane TYLKO linki ze zdjeciami, bez komentarzy, niestety co trochę robi się tam niepotrzebny burdel. Moja sugestia dla moderatorów to zamknięcie na stałe tematu i danie uprawnień dla osób które będą odpowiedzialne za wklejanie zdjęć. Masz zdjęcia ślesz je na PW a ta osoba wrzuca do tematu. Inaczej zawsze się zrobi bałagan.
|