|
Senior Member
Offline
|
#1376

15.03.2009, 12:21
|
Cytat:
Badania USG oraz RTG wykazały, że napastnik Wisły Kraków Paweł Brożek, zerwał więzadła poboczne i uszkodził torebkę stawową w lewym kolanie. Król strzelców doznał kontuzji w wyjazdowym meczu z GKS Bełchatów - informuje oficjalny serwis klubu. Istnieje także podejrzenie uszkodzenia więzadeł krzyżowych, zwłaszcza tylnego. Wątpliwości rozwieje poniedziałkowe badanie rezonansem magnetycznym. Być może niezbędna będzie operacja.
- Jest ryzyko operacji, ale to okaże się po jutrzejszym badaniu. W przypadku leczenia zachowawczego, przerwa Pawła w treningach potrwa około miesiąca. W przypadku leczenia operacyjnego, wydłuży się - powiedział doktor Mariusz Urban.
|
No to ekstra...;/
|
|