Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1376
Stary 15.03.2009, 12:21
Cytat:
Badania USG oraz RTG wykazały, że napastnik Wisły Kraków Paweł Brożek, zerwał więzadła poboczne i uszkodził torebkę stawową w lewym kolanie. Król strzelców doznał kontuzji w wyjazdowym meczu z GKS Bełchatów - informuje oficjalny serwis klubu. Istnieje także podejrzenie uszkodzenia więzadeł krzyżowych, zwłaszcza tylnego. Wątpliwości rozwieje poniedziałkowe badanie rezonansem magnetycznym. Być może niezbędna będzie operacja.

- Jest ryzyko operacji, ale to okaże się po jutrzejszym badaniu. W przypadku leczenia zachowawczego, przerwa Pawła w treningach potrwa około miesiąca. W przypadku leczenia operacyjnego, wydłuży się - powiedział doktor Mariusz Urban.
No to ekstra...;/
Odpowiedz cytując