|
Może jeszcze wróci temat Ettiena? Jest wolna kasa na kontrakt (po Cleberze), Garguła będzie we wrześniu to juz po elminacjach LM czy PUEFA, no i Brożek kontuzjowany. Pasował by ktoś kto wchodząc nawet z ławki (zakładając) pociągnął by zespól do przodu. Jirsaka w tej roli nie widzę- przynajmniej na razie i czy wogóle?
|