Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz
Offline
#
991
15.03.2009, 12:05
Takie pytanie z innej beczki, mając karnet na E jest jakiś sposób wbicia na D ?
Padrino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Padrino
Znajdź inne posty napisane przez Padrino