Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1907
Stary 15.03.2009, 11:58
To Ettien ma iść do Anderlechtu? Tam się jakoś nie boją że nie gotowy na 100% do gry tylko widzą że coś z niego może być a u nas się czają i kręcą nosami...ech z czym do ludzi...
Odpowiedz cytując