Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE
Offline
#
1907
15.03.2009, 11:58
To Ettien ma iść do Anderlechtu? Tam się jakoś nie boją że nie gotowy na 100% do gry tylko widzą że coś z niego może być a u nas się czają i kręcą nosami...ech z czym do ludzi...
szabla19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szabla19
Znajdź inne posty napisane przez szabla19