Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#477
Stary 15.03.2009, 11:55
Devan jak najbardziej , trening SW to spore obciazenie dla organizmu !

nie oplaca sie kupowac tych izotonikow za 20 groszy wiecej masz 2 razy tyle w tym :

http://mocnysklep.pl/345,iso-plus-174;-500ml.html

szersza gama smakow , generalnie olimp zastepuje tego izoplusa puszkowego tym co ci tu wkleilem , to nowszy , lepszy i ekonomiczniejszy produkt

jeszcze taniej wyjdzie cie kupno koncentratu i robienie samemu :

tu masz na 40 litrow :

http://mocnysklep.pl/75,hot-sport-drink-3000g.html


wszystkie te rzeczy sa w nowej hucie w dh wanda - z ugorka masz blisko

pozdro

ps hst :

http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/h...-training-hst/
Odpowiedz cytując