Devan jak najbardziej , trening SW to spore obciazenie dla organizmu !
nie oplaca sie kupowac tych izotonikow za 20 groszy wiecej masz 2 razy tyle w tym :
http://mocnysklep.pl/345,iso-plus-174;-500ml.html
szersza gama smakow , generalnie olimp zastepuje tego izoplusa puszkowego tym co ci tu wkleilem , to nowszy , lepszy i ekonomiczniejszy produkt
jeszcze taniej wyjdzie cie kupno koncentratu i robienie samemu :
tu masz na 40 litrow :
http://mocnysklep.pl/75,hot-sport-drink-3000g.html
wszystkie te rzeczy sa w nowej hucie w dh wanda - z ugorka masz blisko
pozdro
ps hst :
http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/h...-training-hst/