|
Dokladnie, Ettien bylby teraz dla klubu najlepszym wyjsciem.. z Anderlechtem jeszcze sie nie dogadali(i nie wiadomo czy sie wogole dogadaja).
Mam jeszcze pytanko do was: Jako wolny gracz moze w kazdej chwili dosc do Wiselki, tak?
Acapelo co do Niedzielana to mam nadzieje ze teraz kiedy Pawel bedzie musial pauzowac min 2-3 tygodnie Andrzej wskoczy na miejsce Pawla. Wedlug mnie nie ma innego pilkarza w druzynie ktory bylby w stanie zastapic calkowicie Pawla, ani Bogus, ani Beto. Niedzielan ma jednak doswiadczenie i chcialbym zeby dostal od trenera szanse w paru meczach...on przeciez dalej w pilke grac umie.
Przypomina mi sie ta sama sytuacja Makaaya w Bayernie. Wtedy chyba przez ponad miesiac Roy nic nie ustrzeil a Hitzfeld dalej na niego stawial, caly czas wystawial go w pierwszej 11, w lidzie, CL, pucharze i w koncu jak zaczal strzelac to po 2 brameczki na mecz.. mam nadzieje ze teraz z Andrzejem bedzie tak samo jezeli nie to nie wiem kto bedzie dla nas brameczki strzelal...
|