Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.03.2009, 11:42
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle ze trzeba do tego matematycznie : do konca 9 meczy : 27 punktow do zdobycia
Wisla Cracovia 3 punkty
Lech 1 punkt
Jagiellonia 3 punkt
Arka 3 punkty
Gornik 3 punkty
Piast 3 punkty
Legia 1 punkt
ŁKS 3 punikty
Lechia 3 punkty
Slask 3 punkty

To by dało 23 punkty czyli na koniec moglibysmy miec 61 i tpo by dalo puchary a jesli w tej rozpisce pare razy zremisuje Lech jest sznsa na mistrzostwo ale to by musialo sie na to skladac zwycistwo w derbach niesamowita zmiana gry po 2 tygodniowej przerwie reprezentacyjnej i olsnieniu kogos z 3 Niedzielan Boguski Lobodzinski takie o moje marzenie ...
Taaa... z taką grą a raczej skutecznością bo gra była niczego sobie,to ja tutaj widzę maximum 10 punktów i powiedzmy sobie szczerze że jeżeli Brożek nie zagra z Lechem bądź Cracovią to są to mecze z góry przegrane i o mistrzostwie będzie tylko można pomażyć(w sumie już teraz można)
Odpowiedz cytując