|
Może teraz już wiadomo że Guła ma pół roku z głowy (powrót najwcześniej we wrześniu), do tego nie wiadomo co z Broziem, jest wolna kasa z Clebera (choćby z tytułu kontraktu) może wezmą tego Ettiena bo takiego gościa za free, choćby miał grać jako "żelazny" zmiennik to nigdzie już nie znajdą!
|