Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#817
Stary 15.03.2009, 10:42
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Bo za dużo piszecie ...
to chyba jesteś moderatorem po to żeby usunąć to co ci się nie podoba. A nie zamykać jeden z najlepszych tematów na forum.
Odpowiedz cytując