Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1372
Stary 15.03.2009, 10:33. Dwa pytania do wolfy'ego
wolfy napisał(a):Wyświetl post
PZPN. 10 znaków.
Wolfy, jesteś na miejscu więc mnie uświadom. Dwa pytania.
1) Czy wobec nowej kontuzji Dawidowskiego jest szansa rozwiązania jego kontraktu - skoro szybciej skończy się kontrakt niż teraz zawodnik wróci do zdrowia? Wiem, że wcześniej PZPN nie zgodziło się z argumentami Wisły, ale skoro kontuzja "wróciła"...

2) Jaka jest sytuacja z Niedzielanem? Wiem, że wcześniej miał jakąś niewielką kontuzję, ale to już chyba przeszłość. W tej chwili, skoro:
- nie wiadomo kiedy Brożek wróci do gry;
- Niedzielan "raczej" nie ma połamanych nóg;
- klub i tak mu płaci, i to nie drobne grosze;
- potrzebujemy napastnika, a nawet dwóch żeby miał kto strzelać;
- Beto póki co nie gra jak Morientes czy Eto'o
- Boguski jest bez formy, a Małecki też nie bardzo;
- "Wtorek" sam wspominał, że chciałby się wreszcie przełamać, bo nie będzie nikogo męczył swą obecnością pod Wawelem;

KAŻDY ofensywny zawodnik w Wisełce jest więc na wagę złota. Czy Niedzielan nadaje się w tej chwili do gry, czy też jest w jeszcze gorszej formie niż ci którzy wystąpili wczoraj w Bełchatowie? Jeśli wiesz coś wolfy, podziel się newsami. No i jeśli jest coś nowego o Brożku... Jak to USG?
Odpowiedz cytując