Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 15.03.2009, 10:10. A ja dziękuje
A ja dziękuje zespołowi !!!!.
Po raz pierwszy widziałem tak od początku do końca ambitnie grających Wislaków.
Według mnie rozegrali najlepszy mecz w tej rundzie.
Wystarczy popatrzeć na statystyki po meczu (wyjazdowym, z drużyną z górnej części tabeli bądź co bądź) ...
Oczywiście skuteczność zerowa ... ale czasem szczęście nie sprzyjało.
Bardzo na plus wczoraj: Zieniu, Pawełek i Diaz. Sobol ...dał ciala.
Co do Beto: mnie się podobał ... problem w tym że za nim powinien grać np Jirsak lub Diaz którzy na szybkości wykorzystają jego wycofywane z pola karnego piłki.
Nie mam USG w oczach ale któreś wiązadło Pawła B. chyba nie wytrzymalo ....
Braki kadrowe coraz wyraźniejsze.
Oby Skorża nie wymiękł ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.03.2009 o godz. 13:54.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując