Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tentrak
Member
Od: 11.2005
Offline
#
987
15.03.2009, 09:52
nie ma chetnych do pomocy :( , kur... cze nie mam jak jechac jutro po bilet w normalnej sprzedaży ;/
tentrak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tentrak
Znajdź inne posty napisane przez tentrak