Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rafal78
Junior Member
Od: 10.2006
Offline
#
6467
15.03.2009, 08:29
Witam
Proszę o informację gdzie mogę zrobi porządnej jakości nadruk na koszulce Wisły składający się z numeru i nazwiska.Chodzi mi o coś takiego,co będzie trwałe i miało odpowiedni wygląd wizualny.
Dziękuje bardzo za odpowiedz
Rafal78
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal78
Znajdź inne posty napisane przez Rafal78