Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 15.03.2009, 06:20
marian3a napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to dobry temat ale myślę iż dostanę profesjonalną odpowiedź.
Chodzi mi o oglądanie filmów zapisanych w formacie blu-ray, MKV, Jaki znacie dobry najlepiej darmowy program do oglądania filmów w dobrej jakości blu-ray.
zainstalowałem chwile temu PowerDVD 9.0.1501.0 niestety po uruchomieniu wyskakuje okienko 5$ abym zapłacił i wpisał jakiś kod ... a nie znam innego programu (w google nie mogę znaleść nic na ten temt;/) także jak ktoś ma wiedzę w tym temacie to będe bardzo wdzięczny o odpowiedź najlpiej priv aby nie zaśmiecać tematu
Zainstaluj sobie vista codeck pak badz k'lite codeck pack, sugerowalbym bym bardziej pierwszy i jest on do xp/visty/7 a nie tylko do visty i wtedy powinno Ci to juz odtwarzac w wmp, bo to tylko jeden plik
Odpowiedz cytując