medyk napisał(a):

|
wlasnie chodzi o to ze przelączam i lap wykrywa ze jest podlaczony do TV bo wczesniej nie ma mozliwosci przelaczenia, kurcze chyba cos z TV nie tak ale jest w miare nowy.
|
Ja bym spróbował z rozdzielczością która na lapie może być zbyt wyskoka dla TV i dlatego nie ma obrazu. Jaki masz system to ci to mogfe opisać jak miałem na Viscie. Wiec tak jak już wejdziesz w ustawienia obrazu i masz ten obrazek że masz dwa monitory

o własie tak to zaznacz to pierwsze Extend the deskop on this monitor.Myszka bedzie przejezdzała wtedy z jednego monitora na drugi. Tutaj też ustaw rozdzielczość.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.