Grisza1 napisał(a):

|
No a jak ma grac Jirsak, jesli nie ma z kim tych podan wymienic? Czy to jego wina? I to, ze moze wtedy byc mniej widoczny to nie jego wina tylko wina tego, ze nie ma z kim pograc. A poza tym to czesto Tomek był wystawiany nie jako stricte ofensywny pomocnik, rozgrywajacy, ale jako podwieszony napastnik albo nawet napastnik.
|
Jirsak nie nadaje się do gry w momencie kiedy sam ma grę pociągnąć, on się sprawdza jak zespół gra dobrze i wtedy idealnie spełnia funkcję łączenia tego w jedną, składną całość lub osoby, która zagra decydującą piłkę. Nie jego wina, że tak jest, ale tak samo nie można oczekiwać, że będzie wybiegał w 1 jedenastce, zwłaszcza kiedy w kadrze jest Diaz, który w chwili obecnej bardzo dobrze spisuje się w środku pomocy.