Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 15.03.2009, 00:19
A ja świetnie rozumiem, stawia się na zawodnika, którego gry jest się pewnym. Nie dziwię się Skorży że woli Diaza, różne typy charakteru. Diaz zawsze walczy ambitnie, a Jirsak gdy drużynie nie idzie zupełnie znika z pola widzenia...

Jirsak fajnie grał gdy Boguski z Brożkiem byli w formie, i miał z kim powymieniać krótkie piłki, ale fighter to z niego nigdy nie był, taki Zieńczuk trochę, może trafi mu się z jeden udany sezon i odzyskamy te 700 tys. Tyle w temacie.

P.s. A ten mecz z Ruchem to był dawno temu i od tego czasu Jirsak dostał mnóstwo okazji do pokazania, że jest w stanie pokierować grą Wisły, więc chyba już dla nikogo nie powinno być wątpliwym, że drugi Rosicky to z niego nie będzie.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując