Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
951
15.03.2009, 00:07
Czy taki obraz w SopCascie
http://i43.tinypic.com/f2rciw.jpg
jest spowodowany brakiem jakiegoś kodeka? Jeśli tak to jakiego?
Emilio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emilio
Znajdź inne posty napisane przez Emilio