Szczurek_PB napisał(a):

Generalnie to Motyka się gubi. Cały czas w sparingach zgrywał stoperów Killar - Szufryn, chwalił ich grę a w tej rundzie ani razu nie zagrali razem (Szufryn w ogóle) . Jak 4 metrowy Dziółka i 100 kilogramowy Broniewicz mają powstrzymać jakikolwiek atak? To samo Brzęczek. Inny zawodnik w środku pola zagrał dobrze z Wisłą, ale oczywiście Motyka już w meczu ze Śląskiem i Ruchem do środka wstawia trupa Brzęczka.
Brzęczek niech spierdala teraz, a Motyka niech spierdala po tym, jeśli Polonia za tydzień nie zdobędzie punktów w Gdańsku.
|
Brakuje Wam kogoś takiego jak Przybylski ale myślę, że wkrótce scoucie z Bytomia będą znowu mogli coś wypatrzeć w Rakowie.
