Wyświetl pojedynczy post
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 14.03.2009, 23:42
Generalnie to Motyka się gubi. Cały czas w sparingach zgrywał stoperów Killar - Szufryn, chwalił ich grę a w tej rundzie ani razu nie zagrali razem (Szufryn w ogóle) . Jak 4 metrowy Dziółka i 100 kilogramowy Broniewicz mają powstrzymać jakikolwiek atak? To samo Brzęczek. Inny zawodnik w środku pola zagrał dobrze z Wisłą, ale oczywiście Motyka już w meczu ze Śląskiem i Ruchem do środka wstawia trupa Brzęczka.

Brzęczek niech spierdala teraz, a Motyka niech spierdala po tym, jeśli Polonia za tydzień nie zdobędzie punktów w Gdańsku.
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
Odpowiedz cytując