Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 14.03.2009, 23:38
A ja mam taką refleksję. Gdy przypominam sobie Wisłę Kasperczaka, to przed oczami staje kapitalne gra skrzydłami. Wisła miała piekny styl.Gdy wspominam Wisłę Petrescu, to przed oczami stają gra w stylu angielksim na wysokiego napastnika. Gra, która mi się nie podobała, byla nieatrakcyjna,. ale ten człowiek coś w tę drużynę wszczepił. Wisła miala styl brzydki, ale miała. A z czym Wam się kojarzy Wisła Skorży? Z jakim stylem? Bo mi z nijakim i o to mam do Pana Maćka, którego bardzo szanuję, największy żal. O to, że drużyna nie ma stylu. A drugi żal mam o to, że ma jakieś uprzedzenie do Tomka Jirsaka. Czemu ten chłopak nie dostaje szans gry? Czemu? Czemu? Czemu?
Odpowiedz cytując