A dokładniej tak:
Najpierw pierwszy post: 17 marca 2006
Guciu napisał(a):

Ponieważ stary temat o szkolnych szalikach wsiąkł, na prośbę chłopaków z Czwórki zakładam nowy, tym razem o szalikach IV liceum..
W szkole zbierano są już jakiś czas zapisy na ten szal, Ci którzy chcą sie dowiedzieć gdzie i u kogo, mogą kontaktować sie ze mną przez priva, tam udzielam wszystkich informacji.
Oto projekt: (forum zniekształca więc tylko link)
http://i2.tinypic.com/rkyexi.jpg
Pozdrawiam
|
Następnie 14 marca 2009:
MAQ1990 napisał(a):

|
coś nie działa ten link z wzorem szalika. ja już zamówiłem, ale chciałem go jeszcze zobaczyć. i wiadomo kiedy będą?
|
A potem już zabawna reakcja
Coach napisał(a):

Ale to było 3 lata temu
|
Pozdrowienia
