Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 14.03.2009, 23:21
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Post wysłany dziś, odnośnie szalików na które zapisy były we wrześniu.....2006 roku Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale
A dokładniej tak:

Najpierw pierwszy post: 17 marca 2006

Guciu napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ stary temat o szkolnych szalikach wsiąkł, na prośbę chłopaków z Czwórki zakładam nowy, tym razem o szalikach IV liceum..
W szkole zbierano są już jakiś czas zapisy na ten szal, Ci którzy chcą sie dowiedzieć gdzie i u kogo, mogą kontaktować sie ze mną przez priva, tam udzielam wszystkich informacji.
Oto projekt: (forum zniekształca więc tylko link)
http://i2.tinypic.com/rkyexi.jpg

Pozdrawiam
Następnie 14 marca 2009:

MAQ1990 napisał(a):Wyświetl post
coś nie działa ten link z wzorem szalika. ja już zamówiłem, ale chciałem go jeszcze zobaczyć. i wiadomo kiedy będą?
A potem już zabawna reakcja

Coach napisał(a):Wyświetl post
Ale to było 3 lata temu
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ziomek co ty robiłeś przez ten czas
Temat powstał 3 lata temu a ty nadal czekasz na szal

Pozdrowienia
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując